Гриль слід регулярно чистити. Після роботи з ним рекомендується залишити його увімкненим на деякий час. Це дозволить жиру, що капає з продуктів, підсмажитись на конфорках або їх поверхні та згоріти. Жир, залишки їжі слід максимально видалити з ґрат. Це запобігає утворенню товстого шару нагару, який може призвести до втрати смаку страв або спалахів при приготуванні.

Система збору жиру також полегшує завдання, адже її можна легко зняти, очистити та вставити назад. Очищати піддон для збирання жиру необхідно завжди перед використанням пристрою. Також перевірте пристрій на наявність скупчень жиру або залишків їжі, за потреби видалить їх. При частому використанні барбекю рекомендується проводити генеральне чищення кожні 2-3 місяці.

Після приготування грати слід очищати спеціальною для нього щіткою. Оскільки щітки найбільше зношуються, важливо регулярно їх чистити й купувати перевірену продукцію. Інші частини гриля можна мити ганчіркою з мікрофібри або милом для миття посуду. Залежно від типу поверхні можна використовувати спеціальні засоби для чищення емалі або нержавіючої сталі.

Які необхідні аксесуари для роботи з барбекю?

На додаток до звичайних аксесуарів, таких як кришки, столові прилади, рукавички, фартухи, любителі барбекю знайдуть безліч доповнень, які зацікавлять їх випробувати й відкрити для себе щось нове. Розумні помічники пропонують необмежені можливості кулінарного приготування:

  • приготування на вогні;
  • томлення;
  • запікання;
  • випікання піци на камені
  • випікання тістечок та пирогів та багато іншого.

Ваш гриль-станцію можна в найкоротші терміни модернізувати за допомогою грамотно підібраних аксесуарів, таких як планча, вок, сковорода та багато іншого.

Який газ потрібний для газового гриля?

Газовий гриль може працювати на бутані та пропані. Зазвичай користувачі вибирають пропан, тому що бутан має властивість залишатися рідким за низьких температур і перестає горіти нижче 0 градусів. Ось чому бутан підходить для гриля влітку. Оскільки балони з бутаном випускаються у менших розмірах і легших версіях, їх переважно використовують у кемпінгу.

На сайті ви зможете придбати не тільки барбекю, але й усі необхідні аксесуари та паливо для нього. Як і вугільні грилі, коптильні та інші моделі, в магазині є різні цінові діапазони на представлені моделі. Хоча ціна на газові моделі, як правило, трохи вища, але покупка окупається вже через певний період використання, оскільки газ є дуже економічним паливом.