Носовий упор L=70 мм – пристрій, що фіксує. Його призначення – надійно встановити і закріпити човен. Статичне становище водного транспортного засобу у причепі виключає його довільне переміщення. Дорогою досягається належна безпека.

Місце встановлення упору – носова частина човна. Вона щільно охоплюється пристосуванням. Його надзвичайна міцність надійно тримає судно. Виключаються зсуви, механічні пошкодження днища та бортів.

Для виготовлення носових упорів використовуються матеріали, які при контакті з поверхнею човна не за-шкодять її. Це може бути як пластик, так і гума чи каучук. Але один показник у них завжди однаковий. Це якість. У цьому випадку упори будуть виконувати свою функцію на 100-відсотків. Транспортування буде безпечним. Якщо процентність функціональності знизиться, то гарантії безпеки також зменшаться.

Перед покупкою комплектуючих для човнових причепів слід знати їх типи. Це носові упори Х і V-подібні, вертикального типу і посиленого. В окремих випадках перевага віддається носовим упорам з прорізами. Човни RIB-класу фіксуються виробами, призначеними для цього типу водного транспорту.

Носовий упор L=70 мм є якісним, надійним модулем. Поїздка з таким пристроєм буде комфортною, навіть за високої вібрації. Човен у процесі транспортування буде в безпеці і без пошкоджень. Після закінчення процесу демонтажу корпус залишиться цілим.