Дизайн офісу — це відображення статусу компанії. Він має відповідати айдентиці бренду й визначає загальну атмосферу. Тому просто створити робочі місця недостатньо. Інтер’єр офісу продумується до найменших деталей, оскільки від цього залежить продуктивність працівників. Це підтверджує професійна студія дизайну Soprano. За посиланням https://soprano.in.ua/ про неї можна дізнатись дещо більше.
Офісний інтер’єр: ключові елементи
Дизайн офісного інтер’єру завжди планується під ключ. Від цього залежить баланс між робочими зонами й особистим простором. Орієнтуючись на сучасні тенденції, варіантів планування є кілька. Розглянемо кілька поширених варіацій:
- Відкритий простір. Підходить для сучасних офісів й сприяє командній роботі.
- Зонування. Розподіл на окремі зони дає змогу відділити робочий простір від переговорних кімнат й зон відпочинку.
- Приватні кабінети. Ідеальний вибір для керівників. Створення приватних кабінетів дає можливість відділити окремі відділи.
Крім планування, продумуються й інші аспекти інтер’єру. Меблі для офісу обираються відповідно до їх ергономічності й функціональності. Акцент створюється й на їх зручності, оскільки використовуються вони на повсякденній основі. Меблі також мають бути оснащені місцем для зберігання, але бути лаконічної форми.
Чим більше світла, тим краща атмосфера буде в офісі. При цьому штучне освітлення все ще залишається актуальним. Це можуть бути точкові світильники або панелі з білим світлом.
Останній аспект інтер’єру, про який важливо не забувати — колірна гама. Тут діє кілька важливих нюансів:
- нейтральні кольори зменшують навантаження;
- яскраві елементи додають акценти й покращують настрій;
- для посилення ідентичності використовуються брендовані кольори.
Офісний декор може бути мінімалістичним, а може відрізнятись корпоративною атрибутикою. Додають природних акцентів й рослини, що також покращує атмосферу в офісі.
Інноваційні рішення в дизайні офісу
В офісному інтер’єрі завжди знайдеться місце для інновацій. Це легко реалізувати, дотримуючись популярних ідей. Розглянемо їх на прикладах:
- розумні системи управління: освітлення, кондиціонування й мультимедійне обладнання;
- робочі станції з зарядних зон, комп’ютерів та ноутбуків;
- інтерактивні панелі для спілкування;
- зони для онлайн-зустрічей й відеоконференцій.
Між робочим та особистим простором має бути баланс. Завдяки такому підходу зберігається психологічний комфорт. Варто подбати й про продуктивність. Для цього простір продумується так, щоб від роботи нічого не відривало. Найефективніше себе в цьому зарекомендував розподіл інтер’єру на окремі зони або кабінети.
Створити інтер’єр, який позитивно впливатиме на продуктивність працівників, здатні освічені дизайнери Soprano. Від створення дизайн-проєкту до авторського нагляду — будуть враховані найменші деталі. Це запорука того, що в готовому дизайні зберігатиметься баланс між робочим та особистим.